Inteligentny dzwonek ze wsparciem asystentów

Marek Cekaw
Inteligentny dzwonek ze wsparciem asystentów

Swann Video Doorbell, to kolejny produkt z kategorii inteligentnego domu, który współpracuje z cyfrowymi asystentami. Elektroniczny dzwonek współpracuje bowiem z Alexą oraz Google Assistant.

0

Swann to znany producent sprzętu do monitoringu wideo, który obecny jest na rynku już od kilku lat. Firma właśnie zapowiedziała swój najnowszy sprzęt, a jest im inteligentny dzwonek do drzwi o nazwie Swann Video Doorbell.

To zaawansowany technologicznie dzwonek, wyposażony w wiele przydatnych funkcji. Urządzenie zaprezentowane podczas targów CES 2018, dysponuje m.in., wbudowaną kamerą pozwalającą zobaczyć kto znajduje się pod naszymi drzwiami. I to również w nocy, gdyż rejestruje też obraz w ciemności.

Obraz transmitowany jest następnie do urządzenia znajdującego się w domu, a dzięki współpracy z Amazon Alexą oraz Google Assistant, kontrolowanie działania tego sprzętu jest znacznie wygodniejsze. Użytkownik przy pomocy komend głosowych może poprosić asystenta o pokazanie gościa na telewizorze z Google Chromecast, a także porozmawiać z nim. Jeśli w drzwiach zamontowany jest elektroniczny zamek, może go także wpuścić do mieszkania.

Swann Video Doorbell nie ma jeszcze ustalonej daty premiery oraz ceny, ale informacje te powinniśmy poznać już niebawem.

Swann

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.