Inteligentny prysznic sterowany Alexą

Marek Cekaw
Inteligentny prysznic sterowany Alexą

Wprowadzony w zeszłym roku na rynek inteligentny prysznic U By Moen, został nieco ulepszony. Firma Moen zaprezentowała właśnie nową jego wersję, wyposażoną we wsparcie dla cyfrowych asystentów Alexy oraz Siri.

0

Inteligentne urządzenia domowe najczęściej spotykane są w salonie oraz kuchni, ale w ostatnim czasie można je znaleźć także w łazience. Kolejnym tego typu urządzeniem jest U By Moen, inteligentny prysznic opracowany przez firmę Moen.

Produkt dostępny jest w sprzedaży od zeszłego roku, ale teraz jego konstruktorzy zapowiedzieli kolejny wariant z podniesioną funkcjonalnością. Nowy model U By Moen dysponuje wsparciem dla cyfrowych asystentów Siri oraz Alexy. Oznacza to, że od teraz można nim sterować głosem.

Przy pomocy głosowych komend, użytkownik może włączyć prysznic oraz ustawić pożądaną temperaturę, a potem go wyłączyć. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie we wszystkich domach, gdzie wody musi nieco zlecieć, by pojawiła się ciepła. W ten sposób nie będziemy musieli marznąć pod prysznicem.

Wygoda jednak kosztuje i w tym wypadku dość sporo. Podstawowa wersja prysznica kosztuje bowiem 1600 dolarów, a w pełni wyposażona to wydatek 2200 dolarów. Jeśli jednak cena Was nie przeraża, to na stronie producenta możecie poznać więcej szczegółów dotyczących prysznica.

U By Moen

Źródło: Moen.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.