Inteligentny sterownik do starszych klimatyzatorów

Marek Cekaw
Inteligentny sterownik do starszych klimatyzatorów

Nowoczesne klimatyzatory mają na wyposażeniu moduły WiFi oraz możliwość zdalnego sterowania ich pracą. Starsze modele nie dysponują takimi rozwiązaniami, ale dzięki firmie Horsky można w tani sposób uzyskać podobną funkcjonalność.

0

Wielu chciałoby mieć inteligentny sprzęt domowy, którego użytkowanie jest znacznie bardziej komfortowe. Jeśli jednak posiada się starszy model, to wcale nie trzeba wymieniać go na nowy, aby uzyskać lepszą funkcjonalność. Istnieje sprzęt pozwalający rozszerzyć ją znacznie niższym kosztem.

Horsky1

Takim produktem jest inteligentna wtyczka firmy Horsky. Jest to podłączane do gniazdka elektrycznego urządzenie, wyposażone w pilota na podczerwień oraz WiFi, które zaprojektowano specjalnie do obsługi klimatyzatorów. Dodatkowym atutem sprzętu jest wsparcie dla cyfrowych asystentów, takich jak Alexa oraz Google Asssistant. Po podłączeniu do gniazdka, produkt łączy się z naszą domową siecią, tworząc mostek dzięki któremu przy pomocy smartfona możemy sterować naszym klimatyzatorem.

Horsky2

Oczywiście nie musimy kontrolować tylko klimatyzacji. Produkt dysponuje dodatkowo standardowym gniazdkiem, więc w podobny sposób możemy sterować także innymi sprzętami, zdalnie je włączając lub wyłączając oraz tworząc harmonogram pracy.

Gniazdko dostępne jest w cenie 20 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.