Ixoost EsaVox: głośnik inspirowany motoryzacją

Marek Cekaw
Ixoost EsaVox: głośnik inspirowany motoryzacją

Firma Ixoost jest producentem głośników, które z pewnością spodobają się fanom motoryzacji. Inspiracją do ich tworzenia są bowiem sportowe samochody wyposażone w potężne silniki. Nie inaczej jest z najnowszym modelem o nazwie EsaVox.

0

Większość producentów głośników przywiązuje wagę do jakości dźwięku, natomiast wzornictwo schodzi często na dalszy plan. Zupełnie inaczej jest w przypadku produktów firmy Ixoost od których ciężko oderwać wzrok. Ich stylistyka jest bowiem bardzo nietypowa i trafia w gusta przede wszystkim fanów motoryzacji.

Tak też jest z najnowszym modelem EsaVox, który inspirowany jest autami włoskiej firmy Lamborghini. Jak widać na załączonym zdjęciu, zestaw głośnikowy bardzo przypomina tylną część tego sportowego auta. Co ciekawe nie tylko przypomina, ale częściowo również nim jest. Do stworzenia tego głośnika wykorzystano bowiem prawdziwe elementy wydechu pochodzącego z Lamborghini.

Od strony technicznej, EsaVox wyposażono w kilka głośników o mocy 600 W, wspieranych przez 15" neodymowy suboowfer. Jest też Bluetooth 4.0, jak również wejście RCA, gdybyśmy chcieli podłączyć do głośnika jakieś inne źródło dźwięku. Całość zamknięto w obudowie wykonanej z drewna oraz karbonu.

Więcej informacji o tym głośniku uzyskacie na stronie producenta. A jeśli chcielibyście go zakupić, to spieszę donieść, że kosztuje wprawdzie jest tańszy od prawdziwego Lamborghini, ale i tak trzeba za niego zapłacić 21 000 dolarów.

Ixoost1

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.