JBL Arena 180 7.1: głośniki do kina domowego

Marek Cekaw
JBL Arena 180 7.1: głośniki do kina domowego

Firma JBL, znany producent sprzętu audio, przygotowała nowy zestaw głośnikowy przeznaczony do systemów kina domowego. Produkt o nazwie JBL Arena 180, oferuje dźwięk w standardzie 7.1 i świetnie nadaje się do współpracy z wysokiej klasy amplitunerami.

0

Każdy miłośnik filmów doskonale wie, że im więcej głośników, tym bardziej naturalną scenę dźwięku można stworzyć, co jest szczególnie istotne w przypadku zestawów kina domowego. Obecnie najczęściej używa się systemów w standardzie 7.1, zapewniających dokładniejsze otoczenie widza dźwiękiem oraz lepsze jego pozycjonowanie i taki też produkt przygotowała nam firma JBL.

Zestaw nazywa się JBL Arena 180 i składa się z siedmiu głośników oraz subwoofera o mocy 1000 W, które otoczą nas dźwiękiem z każdej strony sprawiając wrażenie, że znajdujemy się w samym centrum akcji.

Zestaw składa się z paru podłogowych, dwudrożnych głośników Arena 180, pary głośników tylnych Arena 130, kolejnej pary głośników bocznych Arena 120, głośnika centralnego Arena 125C oraz wspomnianego subwoofera Sub 100P.

Głośniki wyposażono w pełne ekranowanie elektromagnetyczne, a więc można je bez obaw postawić nawet obok telewizora, nie martwiąc się o ryzyko uszkodzenia odbiornika. Zostały też odpowiednio zestrojone przez inżynierów JBL, aby zapewnić doskonały dźwięk w pełnym zakresie pasma.

Cały zestaw waży 80 kg i kosztuje niemal 10 tysięcy zł.

JBL Arena 180 1

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.