JBL Link View: głośnik z wbudowanym ekranem

Marek Cekaw
JBL Link View: głośnik z wbudowanym ekranem

Producenci sprzętu audio wymyślają kolejne sposoby na podniesienie atrakcyjności głośników przenośnych. Jednym z ciekawszych pomysłów jest JBL Link View, który ma wbudowany ekran dotykowy.

0

Rynek głośników przenośnych staje się coraz bardziej nasycony, więc producenci szukają nowych pomysłów na podniesienie funkcjonalności swych urządzeń. Nową ścieżkę wytyczyły firmy Amazon oraz Lenovo, które stworzyły Echo Show oraz Lenovo Smart Display, a teraz mogą nią podążać także inne firmy.

Kolejną jest JBL, która zaprezentowała koncept nowego głośnika o nazwie Link View. Jest to głośnik bardzo przypominający konstrukcyjnie produkty Amazonu oraz Lenovo. Wyposażono go bowiem w dotykowy wyświetlacz oraz cyfrowego asystenta w postaci Google Assistant.

Urządzenie dysponuje 8-calowym ekranem oraz umieszczoną nad nim 5 MP kamerą. Z przodu znajdują się także dwa 10 W głośniki stereofoniczne, natomiast w drugą stronę skierowany jest pasywny radiator basowy. Taka konfiguracja, według producenta zapewnić ma doskonała jakość dźwięku.

Oprócz tego JBL Link View, dysponować ma Google Cast, WiFi, Bluetooth oraz funkcją multiroom. Jego obudowa spełnia natomiast normę IPX4 oznaczającą odporność na zachlapanie wodą, co oznacza iż głośnik można zabrać ze sobą w plener. Produkt pojawi się w sprzedaży już latem, ale na razie nie wiemy ile będzie kosztował.

jbl-link-view1

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.