JBL Live 100: przewodowe słuchawki douszne

Marek Cekaw
JBL Live 100: przewodowe słuchawki douszne

Choć obecnie panuje moda na słuchawki bezprzewodowe, to JBL nie zamierza rezygnować z produkcji modeli kablowych. Firma właśnie wprowadza na rynek nowy model lekkich dousznych słuchawek przewodowych, które ważą 226 gramów.

0

Producent przy projektowaniu tych słuchawek położył duży nacisk na wygląd i wygodę. Obudowy zostały więc wykonane z aluminium, które zapewnia nie tylko trwałość konstrukcji, ale też bardzo stylowy wygląd. Natomiast aż pięć wersji kolorystycznych znacznie podnosi atrakcyjność produktu, umożliwiając klientowi wybranie wariantu, który najbardziej mu pasuje.

Największą bolączką słuchawek przewodowych jest kabel, który nieustannie się zwija i za każdym razem musimy go rozplątywać. W tym modelu ma on specjalną konstrukcję, która zapobiega splątaniu. Natomiast aż trzy pary silikonowych końcówek, pozwalają lepiej dopasować słuchawki do uszu.

JBL Live 100 1

Jeśli chodzi o stronę techniczną, to JBL Live 100 ma 8 mm dynamiczne przetworniki, zapewniające dźwięk stereofoniczny w bardzo szerokim zakresie pasma. Oczywiście jest także mikrofon umieszczony w pilocie, umożliwiający odbieranie połączeń przychodzących oraz korzystanie z głosowych asystentów.

JBL Live 100 2

Słuchawki dostać można na stronie producenta w cenie 39,99 dolarów.

Źródło: Jbl.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.