JBL Pulse 3: głośnik w tęczowych barwach

Marek Cekaw
JBL Pulse 3: głośnik w tęczowych barwach

Firma JBL wzbogaca linię głośników JBL Pulse o nowy model. Trzecia już generacja głośnika z popularnej serii ma wodoszczelną obudowę, przetworniki zestrojone pod kątem basów oraz pojemną baterię.

0

Kilka lat temu na rynku zadebiutowała nowa seria głośników JBL Pulse, która szybko znalazła uznanie młodszej klienteli, ze względu na swą konstrukcję, której częścią jest system kolorowego oświetlenia. Producent zaprezentował niedawno trzecią generację głośnika z tej serii, będącą jest jeszcze lepszą od poprzednich.

Podobnie jak w modeli JBL Pulse 2, trzecia generacja została wyposażona w obudowę odporną na zalanie wodą, co pozwala użytkować głośnik na plaży lub basenie, bez ryzyka uszkodzenia sprzętu.

Jego wzornictwo jest bardzo zbliżone do poprzednich modeli, podobnie jak konstrukcja umożliwiająca rozchodzenie się dźwięku w promieniu 360 stopni. Takie rozwiązanie sprawia, że bez względu na pozycję słuchacza względem głośnika, dźwięk jest tak samo dobrze słyszalny. W tym modelu nieco inaczej zestrojono jednak przetworniki, w postaci trzech szerokopasmowych głośników oraz podwójnych pasywnych radiatorów, które zapewniają teraz nieco więcej basów.

Oczywiście w JBL Pulse 3 nie mogło zabraknąć systemu podświetlenia zapewniającego pokaz kolorowych świateł zapalających się w rytmie odtwarzanej muzyki.

Poprawiono również wydajność baterii wystarczającej na około 12 godzin ciągłego słuchania, zaś właścicielom większych mieszkań oraz znacznie grubszych portfeli, spodoba się technologia JBL Connect+. Umożliwia bowiem spięcie ze sobą ponad setki głośników, które będą nie tylko synchronicznie grać, ale też zapewnią niesamowity pokaz świateł.

JBL Pulse 3 do sprzedaży trafi już wiosną. Produkt kosztować ma 200 dolarów.

JBL-Pulse-3-1

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.