JBL Reflect Aware C: słuchawki do nowych smartfonów

Marek Cekaw
JBL Reflect Aware C: słuchawki do nowych smartfonów

Producenci smartfonów zaczynają powoli rezygnować z gniazda 3,5mm, zastępując je złączem USB-C. Oznacza to konieczność zaopatrzenia się w nowy rodzaj słuchawek, wyposażonych w odpowiednie złącze. Firma JBL oferuje taki właśnie produkt, który nazywa się Reflect Aware C.

0

Jest to najnowszy model dousznych słuchawek, który zaprojektowano specjalnie do najnowocześniejszych modeli smartfonów, pozbawionych standardowego gniazda słuchawkowego. Zamiast typowej wtyczki mini jack wyposażono je we wtyczkę USB-C.

JBL Reflect Aware C1

Reflect Aware C dysponują technologią redukcji szumów oraz adaptacyjnym systemem kontroli hałasu. Pod tymi nazwami kryją się rozwiązania, które blokują wszystkie zewnętrzne dźwięki, pozwalając skupić się wyłącznie na słuchanej muzyce. Oczywiście system ten można samodzielnie konfigurować, ustalając ilość dźwięku docierającego do uszu, co jest bardzo przydatne np. podczas jazdy rowerem.

JBL Reflect Aware C2

W słuchawkach zainstalowano 14,8 mm przetworniki pracujące w paśmie 10 Hz - 22 kHz, a ich obudowa jest odporna na pot, zaś przewód zabezpieczono przez splątaniem. Producent dodał też niewielkie haczyki do samych słuchawek, aby lepiej trzymały się w naszych uszach, więc można w nich także biegać bez obawy, że z nich wypadną.

JBL Reflect Aware C3

JBL Reflect Aware C dostępne są w wersji czarnej lub białej i kosztują 199,99 dolarów.

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.