JBL Reflect Fit: słuchawki z miernikiem tętna

Marek Cekaw
JBL Reflect Fit: słuchawki z miernikiem tętna

Firma JBL przygotowała kolejny model słuchawek, przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie. Model Reflect Fit jest bezprzewodowy i ma na wyposażeniu miernik tętna. 

0

W dzisiejszych czasach, producenci słuchawek pragnący zainteresować swym sprzętem osoby aktywne, nie mogą ograniczać go tylko do funkcji słuchania muzyki. Dlatego coraz więcej modeli wyposażanych jest w dodatkowe funkcje, w postaci krokomierzy lub wirtualnych trenerów.

JBL Reflect Fit1

Najnowszy model słuchawek firmy JBL również dysponuje dodatkową funkcjonalnością przeznaczoną dla sportowców. Reflect Fit został wyposażony w miernik tętna, co czyni z nich świetny sprzęt dla biegaczy. Konstrukcja sprzętu jest bardzo lekka, ze zintegrowaną opaską spoczywającą na szyi użytkownika oraz wygodnymi słuchawkami, solidnie trzymającymi się uszu.

JBL Reflect Fit2

W słuchawkach zainstalowano 5,8 mm dynamiczne przetworniki pracujące w zakresie pasma od 10 Hz do 22 kHz, które zapewniają wysokiej jakości dźwięk stereofoniczny. Oprócz odtwarzania muzyki transmitowane po bluetooth z naszego smartfona, mogą one również współpracować z mobilnymi aplikacjami fitness. Wbudowany w nie miernik tętna, przekazuje do nich dane, pozwalając lepiej monitorować wykonywane ćwiczenia.

JBL Reflect Fit3

Sprzęt jest oczywiście odporny na pot, natomiast wbudowana bateria zapewnia do 10 godzin ciągłego słuchania. Jest także mikrofon, a więc umożliwiają także prowadzenie rozmów telefonicznych.

JBL Reflect Fit dostępne są na stronie producenta, gdzie oferowane są za 149,95 dolarów.

Źródło: Jbl.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.