JBL Synthesis: ekskluzywne zestawy kina domowego

Jakub Kornacki
JBL Synthesis: ekskluzywne zestawy kina domowego

W ofercie marki JBL pojawiły się nowe modele ekskluzywnych zestawów kina domowego. Ceny najbardziej profesjonalnych rozwiązań audio w swojej klasie rozpoczynają się od 63 900 zł brutto.

0

Do tej pory ceny profesjonalnych rozwiązań do kina domowego JBL Synthesis rozpoczynały się od 200 000 zł i sięgały nawet kwoty 1 000 000 zł. Według wielu melomanów, ekspertów oraz specjalistów z branży audio, JBL Synthesis to najbardziej profesjonalne i wyrafinowane rozwiązania przeznaczone do kina domowego na świecie. Zaawansowane technologicznie urządzenia zostały opracowane we współpracy z inżynierami z koncernu HARMAN.

fot.Art_Cinema_JBL_Synthesis15

Systemy muzyczne JBL Synthesis przygotowywane są w specjalnych zestawach, które mają być gotowe do danej instalacji. Każdy głośnik, kolumna głośnikowa, końcówka mocy czy nawet kabel jest odpowiednio dobrany. Dzięki temu efekt końcowej pracy z innymi urządzeniami może być wyznaczać najwyższy poziom. 

fot.Art_Cinema_JBL_Synthesis05

Instalacja systemu muzycznego przygotowywana jest do warunków oraz wielkości pomieszczenia, w którym ma się znajdować. W tym celu niezbędne jest wykonanie pomiaru akustycznego. Na etapie planowania i budowania urządzeń wyznaczane są odpowiednie trasy kablowe i rozmieszczenie urządzeń. Na końcu przeprowadzana jest kalibracja. Można więc stwierdzić, że JBL Synthesis to systemy szyte na miarę. 

Źródło: JBL, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.