JBL Wind: bezprzewodowy głośnik do rowerowych przejażdżek

Marek Cekaw
JBL Wind: bezprzewodowy głośnik do rowerowych przejażdżek

Wiele osób lubi umilać sobie muzyką piesze wycieczki lub rowerowe wycieczki. Specjalnie dla nich powstał więc głośnik JBL Wind, który dodatkowo wyposażono w radio FM oraz czytnik kart microSD.

0

Bezprzewodowe głośniki przydają się nie tylko podczas wylegiwania się na plaży, ale też podczas aktywności fizycznej, takiej jak np. pierwsze wycieczki, czy też jazda rowerem. Firmy projektują więc specjalne modele, które idealnie się do tego zadania nadają, a jednym z nich jest JBL Wind.

JBL Wind 1

JBL Wind to niewielki głośnik o sporej funkcjonalności. Kompaktowe urządzenie o kształcie krążka do hokeja, zostało wyposażone w karabińczyk, dzięki któremu podepniemy go do plecaka, torby, paska. Ma też specjalny zaczep do kierownicy roweru. Oczywiście obudowa została odpowiednio zabezpieczona przed zachlapaniem wodą i kurzem (norma IP45), więc nawet jazda w czasie deszczu nie powinna mu w żaden sposób zaszkodzić.

JBL Wind 2

W obudowie umieszczono także przyciski sterujące głośnością oraz odtwarzaniem muzyki, a także pozwalające odebrać połączenie przychodzące, gdyż produkt ma oczywiście mikrofon. Może więc służyć jako zestaw głośnomówiący. We wnętrzu znajduje się natomiast 3W głośnik szerokopasmowy, zapewniający przyzwoitą jakość muzyki. Nie musi być ona jednak przesyłana ze smartfona. Głośnik posiada bowiem wbudowane radio FM oraz czytnik kart microSD, a więc ma własny odtwarzacz muzyczny. Natomiast wbudowana bateria na jednym ładowaniu zapewni do 10 godzin pracy.

JBL Wind 3

JBL Windo może być nasz już za 59,99 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.