JBL oferuje słuchawki dla dzieci

Marek Cekaw
JBL oferuje słuchawki dla dzieci

Dzieci i młodzież także lubią słuchać muzyki używając od tego celu słuchawek, jednak ze względu na ich niezdarność nie powinny używać do tego celu drogiego sprzętu, gdyż łatwo go uszkodzić. Firma JVC stworzyła więc dwa modele słuchawek przeznaczonych specjalnie dla najmłodszych.

0

Nowe produkty nazywają się HA-KD3 (nauszne) oraz JVC HA-KD1 (douszne) i stworzono je z myślą o najmłodszych odbiorcach muzyki. Wykonano je z wytrzymałego materiału, który można zginać i skręcać bez ryzyka uszkodzenia, który dodatkowo pomalowano na jaskrawe kolory, uwielbiane przez młodzież. Obudowy zostały ponadto tak zaprojektowane, by dzieci mogły je samodzielnie ozdabiać.

jvc-kids-headphones-1

Dodatkową ich zaletą jest natężenie głosu ustawione na bezpiecznym poziomie. Dzieci i młodzież uwielbiają słuchać muzyki naprawdę głośno, nie zdając sobie sprawy z faktu, że w ten sposób mogą uszkodzić słuch. Dlatego w nowych słuchawkach producent zadbał o to, by nie natężenie było na poziomie, który jest całkowicie bezpieczny.

jvc-kids-headphones-21

Jak przystało na proste słuchawki dla dzieci, ich ceny są również bardzo przystępne. Model HA-KD3 kosztuje 14,95 dolarów, natomiast za HA-KD1, trzeba zapłacić 19,95 dolarów. Dzięki niskiej cenie nawet jeśli ulegną uszkodzeniu, to nie problemu z kupnem drugiego egzemplarza.

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.