JBL wprowadza do Polski stacje dokujące ze złączem Lightning

Damian Jaroszewski
JBL wprowadza do Polski stacje dokujące ze złączem Lightning

Na polskim rynku pojawiły się nowe stacje dokujące JBL OnBeat Micro oraz JBL OnBeat Venue LT. Oba modele są wyposażone w złącze Lightning, więc mogą współpracować z nowymi sprzętami marki Apple – iPhonem 5, iPadem 4, iPadem Mini, iPodem Nano 7 generacji i iPodem Touch 4 generacji.

0

Urządzenia idą zgodnie z duchem czasu i oprócz strumieniowa multimediów, jednocześnie ładują podłączone urządzenia. Stacje dokujące zostały wyposażone w technologię Bluetooth TrueStream, która ma gwarantować bezprzewodowe przesyłanie dźwięku najwyższej jakości.

Jeśli chodzi o konkrety, to model OnBeat Micro powstał z myślą o użytkownikach, którzy często się przemieszczają. Ma on wbudowaną baterię, która ma wytrzymywać do 5 godzin słuchania muzyki. Do tego dochodzą jeszcze niewielki wymiary, co czyni z urządzenia sprzęt przenośny. Jednak pomimo swoich gabarytów, model ten ma oferować także dobry dźwięk. Dlatego też zastosowano w nim dwa szerokopasmowe, cyfrowe procesory sygnału. Nie zabrakło także złącza USB, do którego można podłączać inne sprzęty, bez nadgryzionego jabłka w logo.

JBL OnBeat Venue LT i OnBeat Micro

JBL OnBeat Venue LT i OnBeat Micro

Z kolei OnBeat Venue LT, to już większe urządzenie, które musi być podłączone do gniazdka zasilania. Model ten współpracuje z aplikacją na smartfony i tablety MusicFlow. Przy jej pomocy można tworzyć spersonalizowane listy odtwarzania, regulować głośność, ustawiać korektor dźwięku, czy też przeglądać okładki albumów.

JBL OnBeat Venue LT

JBL OnBeat Venue LT

Obie stacje dokujące marki JBL trafiły już do sprzedaży. Ich sugerowane ceny to odpowiednio 499 oraz 899 złotych.

źródło: JBL

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.