JVC Marshmallow: słuchawki douszne i zamknięte

Marek Cekaw
JVC Marshmallow: słuchawki douszne i zamknięte

Japońska firma JVC zaprezentowała nową linię słuchawek z rodziny Marshmallow. Znajdziemy w niej kilka modeli różniących się konstrukcją, które zaspokoją potrzeby szerokiej grupy użytkowników. 

0

W nowej linii znajdują się takie modele, jak HA-FX39BT, HA-ET50BT, HA-EC30BT, HA-S190BN oraz HA-S90BN. Część z nich to typowe słuchawki zamknięte, przeznaczone do rozkoszowania się muzyką głównie w domu, a pozostałe to modele douszne, które można wykorzystać podczas biegania lub jazdy na rowerze.

Przykładem słuchawek dousznych jest bezprzewodowy model HA-FX39BT, który kosztuje 49,95 dolarów. Mają one konstrukcję naszyjnika i zostały wyposażone w pilot sterujący funkcjami odtwarzania, w którym znajduje się również mikrofon do rozmów telefonicznych. Producent zadbał także o kwestię plączących się przewodów, stosując specjalny system regulacji.

JVC_1

Do modelu dousznych zaliczymy także HA-ET50T oraz zaczepiane na uszy HA-EC30BT. Oba produkty mają mikrofon i zdalne sterowanie funkcjami, zaś odporność na wodę pozwoli używać ich także w deszczu. model HA-EC30BT kosztuje 59,95 dolarów, natomiast HA-EC50BT to wydatek 79,95 dolarów.

Słuchawki nauszne to HA-S90BN. To również model bezprzewodowy, wyposażony w aktywny system redukcji szumów. Można ich używać także z podłączonym kablem, zaś bateria wystarcza na maksymalnie 24 godziny działania. Ten model kosztuje 149,95 dolarów.

JVC_2

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.