Jabra Elite Active 65t: sportowe słuchawki bezprzewodowe już w sprzedaży

Marek Cekaw
Jabra Elite Active 65t: sportowe słuchawki bezprzewodowe już w sprzedaży

Firma Jabra wprowadziła do sprzedaży kolejny model słuchawek dla sportowców. Model Elite Active 65t jest bezprzewodowy i wyposażony w funkcje monitorujące aktywność fizyczną za pomocą wbudowanego czujnika ruchu.

0

Wprawdzie większość słuchawek dostępnych w sprzedaży nadaje się do użytku przez osoby aktywne fizycznie, to jeśli zajmujemy się sportem na poważnie, powinniśmy poszukać modelu, który zaoferuje dodatkowe funkcje z tym związane. Daleko nie trzeba szukać, gdyż takimi słuchawkami są Jabra Elite Active 65t.

Nowy produkt znanej firmy, to bardzo lekkie słuchawki bezprzewodowe, które umożliwiają monitorowanie postępów w wykonywanych ćwiczenia. Wyposażono je bowiem w sensor ruchu, który rejestruje aktywność, przesyłając następnie dane do smartfona, z którym paruje się za pomocą technologii Bluetooth 5.0. W ten sposób użytkownik może lepiej kontrolować wykonywane ćwiczenia, a tym samym będzie wiedział ile jeszcze brakuje do osiągnięcia zaplanowanego celu.

Jabra Elite Active 65t 1

Plusem sprzętu jest także mobilna aplikacja Jabra Sound+, pozwalająca użytkownikowi spersonalizować brzmienie muzyki. Słuchawki wyposażono także w odpowiednio zestrojone przetworniki oraz aż cztery mikrofony. Pozwalają one nie tylko prowadzić rozmowy telefoniczne, ale również korzystać z głosowych asystentów, takich jak Amazon Alexa, Google Now oraz Siri. Natomiast wbudowana bateria zapewni do 5 godzin odtwarzania muzyki, zaś powerbank wbudowany w etui, zaoferuje dodatkowe 10 godzin pracy.

Jabra Elite Active 65t 2

Słuchawki Jabra Elite Active 65t dostępne są w internetowych sklepach w cenie 189,99 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.