Jabra Elite Sport: słuchawki dla aktywnych

Marek Cekaw
Jabra Elite Sport: słuchawki dla aktywnych

Firma Jabra, to jeden z najbardziej znanych dostawców słuchawek dla sportowców, a jej produkty cechują się nie tylko wygodą, ale też wysoką funkcjonalnością. Cech tych nie brakuje również w najnowszym modelu słuchawek o nazwie Elite Sport.

0

Elite Sport to kolejny produkt opracowany z myślą o sportowcach, którzy fizyczne ćwiczenia lubią umilać słuchaniem muzyki ulubionych wykonawców. Producent jest tak pewny swego dzieła, że deklaruje iż najnowszy model to najbardziej zawansowane technicznie bezprzewodowe słuchawki, jakie są dostępne na rynku.

Jabra Elite Sport1

Projektując je wzięto pod uwagę potrzeby sportowców, a więc słuchawki są odporne na pot i wodę, zaś wbudowana bateria zapewnia do trzech godzin słuchania muzyki lub prowadzenia rozmów telefonicznych. Stworzono też przenośne etui, które ma wbudowany bank energii i może dwukrotnie naładować słuchawki, zapewniając dodatkowe sześć godzin korzystania ze sprzętu.

Jabra Elite Sport2

Słuchawki nie tylko dostarczają nam muzykę. Wyposażono je również w monitor aktywności, który mierzy pokonany dystans, tempo biegu, liczbę spalonych kalorii itp.

Jabra Elite Sport3

Jabra Elite Sport do sprzedaży trafią 30 października i będą kosztować około 250 dolarów.

Źródło: Engadget.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.