Jenn Air Accolade JXD7836BS - funkcjonalny wyciąg kuchenny

Marek Cekaw
Jenn Air Accolade JXD7836BS - funkcjonalny wyciąg kuchenny

Gotowanie ma to do siebie, że wytwarza różne, czasem mało przyjemne zapachy, których należy się pozbyć. Zwykle używamy do tego okapów, lecz co zrobić w przypadku gdy nasza kuchnia zainstalowana jest na środku kuchni? Wówczas idealnym rozwiązaniem będzie zastosowanie wyciągu firmy Jenn Air.

0

Jest niezwykle funkcjonalny, a przy tym elegancki instalowany pod szafką wyciąg kuchenny o szerokości 48 cm, zgodny z najnowszymi europejskimi trendami. Został tak zaprojektowany, aby oferował jak najlepszą efektywność, dlatego posiada bardzo cichą dmuchawę o wysokiej wydajności szacowanej na 33 metry sześcienne powietrza na minutę.

Wyciąg, który wysuwa się z blatu wyłącznie wówczas, gdy staje się potrzebna, posiada 4 poziomy prędkości i nawet na najniższym bez trudu zapobiega przedostawaniu się dymu z gotowania na całą kuchnię. Funkcjami można także sterować przy pomocy wygodnego pilota.

Producent wyposażył urządzenie także w zestaw filtrów oraz timer dbający o wyłączenie sprzętu po określonym czasie, a dla większego komfortu zainstalowano w nim dyskretne oświetlenie w technologii LED, które jednocześnie informuje o konieczności wyczyszczenia zainstalowanych filtrów.

Wyciąg Accolade JXD7836BS, można kupić za kwotę 6 tysięcy dolarów.

jenn-air-accolade-downdraft-vent1

jenn-air-accolade-downdraft-vent2

jenn-air-accolade-downdraft-vent3

jenn-air-accolade-downdraft-vent4

jenn-air-accolade-downdraft-vent5

Źródło: Jennair.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.