Joby GripTight - statywy do smartfonów

Michał Wójcik
Joby GripTight - statywy do smartfonów

Co jakiś czas prezentujemy pojawiające się na rynku akcesoria fotograficzne przeznaczone dla telefonów komórkowych. Cóż, fotografowanie smartfonami jest coraz bardziej popularne, ze względu na komfort i wygodę. Toteż nic dziwnego, że producenci chcą trafić w pewną niszę i wprowadzają do sprzedaży sprzęt, który ma na celu ulepszyć jakość zdjęć a nawet lekko uprofesjonalnić ten sposób fotografowania. Zainteresowani gadżetami tego typu powinni zwrócić uwagę na ofertę firmę Joby. Ten producent statywów fotograficznych o ciekawej konstrukcji przedstawił trzy nowe „komórkowe” produkty. Są to dwa statywy GripTight GorillaPod Stand oraz GripTight Micro Stand oraz uchwyt GripTight Mount.

0

Jak twierdzi producent, te trzy modele pozwolą zamocować telefon do prawie każdego przedmiotu. Statyw GripTight GorillaPod Stand może wytrzymać obciążenie ponad 320 g, natomiast na statyw GripTight Micro Stand możemy mocować urządzenia nie cięższe niż 250 g.

GripTight GorillaPod Stand

GripTight GorillaPod Stand

GripTight Mount zakupimy za 19,95 dolarów czyli około 63 złotych, natomiast oba statywy kosztują 29,95 dolarów co w przeliczeniu na naszą walutę daję około 95 złotych.

Joby GripTight Micro Stand

Joby GripTight Micro Stand

Źródło: Joby

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.