Just Dance Now: nowa gra na telewizorach Samsunga

Marek Cekaw
Just Dance Now: nowa gra na telewizorach Samsunga

Koreański Samsung wzbogacił swe odbiorniki telewizyjne o kolejną aplikację rozrywkową. Tym razem firma dodała popularną na całym świecie grę Just Dance Now, która dostępna jest za pośrednictwem interfejsu Smart Hub.

0

Nowoczesne telewizory to wielofunkcyjny sprzęt, w którym dostęp do kanałów telewizyjnych pochodzących czy to z nadajników naziemnych, czy też telewizji kablowej lub satelitarnej, to tylko jedna z wielu dostępnych funkcji. Najnowsze modele wyposażone w technologię Smart TV zapewniają także wiele form dodatkowej rozrywki, w tym także gry wideo, z powodzeniem zastępując dedykowany sprzęt w postaci konsol.

Samsung wzbogacił właśnie swe telewizory o kolejną pozycję przeznaczoną do domowej rozrywki, a jest nią Just Dance Now. Gra dostępna jest za pośrednictwem nowego interfejsu Smart Hub, który zapewnia użytkownikowi dostęp do treści pochodzących z różnych źródeł, takich jak Netflix, YouTube, Hulu, Amazon Prime Videos oraz wielu innych. Dzięki tej opcji wszystkie źródła treści mamy zgrupowane w jednym miejscu i nie musimy już korzystać z wielu różnych aplikacji.

Just Dance Now jest mobilną wersją popularnej serii, wyposażonej w tryb rozgrywki wieloosobowej, z którego na całym świecie korzysta 118 mln osób. Oferuje swym użytkownikom ogromny katalog muzyczny, łącznie z największymi hitami i umożliwia zabawę z wykorzystaniem smartfona w charakterze kontrolera, zapewniając rozrywkę całej rodzinie.

just-dance-now1

Źródło: News.samsung.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.