KEF Kube nowe subwoofery znanego producenta

Marek Cekaw
KEF Kube nowe subwoofery znanego producenta

Firma KEF wprowadza do sprzedaży trzy nowe modele potężnych subwooferów dla zestawów kina domowego. Kube8b, Kube10b i Kube12b, dysponują mocą 300 W oraz wieloma przydatnymi funkcjami.

0

Nieodłącznym zestawem każdego systemu kina domowego jest subwoofer, odpowiadający za emisję tonów niskich. Dzięki niemu ścieżka dźwiękowa każdego filmu nabiera dynamiki, warto więc postarać się o odpowiednio mocny sprzęt.

Firma KEF wprowadza właśnie na rynek trzy nowe modele subwooferów należących do rodziny Kube. Są to Kube8b, Kube10b i Kube12b, które kosztują odpowiednio 500, 600 oraz 700 funtów. Nazwy produktów sugerują rozmiary (w calach) zainstalowanych w nich przetworników, a każdy z nich ma wbudowany 300 W wzmacniacz klasy D.

To nie wszystko, gdyż producent wyposażył je dodatkowo w odpowiednie wejścia, a także korektor barwy dźwięku. Mają one również system smartConnect, który automatycznie wykrywa, czy urządzenie pracuje w konfiguracji stereo lub mono i odpowiednio dopasowuje poziom dźwięku. Na ich pokładzie znajdziemy także specjalny algorytm DSP o nazwie Intelligent Bass Extension, analizujący sygnał na wejściu, by zapewnić maksymalną dynamikę brzmienia.

Wszystkie modele subwooferów są już dostępne w sprzedaży.

kefkube

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.