Kamera Casio EXILIM EX-TR50 do selfie

Marek Cekaw
Kamera Casio EXILIM EX-TR50 do selfie

Firma Casio uzupełnia rodzinę kieszonkowych kamer EXLIM o zupełnie nowy model EX-TR50, który idealnie zmieści się w damskiej torebce i będzie zawsze pod ręką, gdy nadarzy się okazja do wykonania sobie selfie.

0

Konstrukcja EX-TR50 przypomina typowe damskie rozkładane lusterko i wyposażono ją w specjalny uchwyt, dla wygodniejszego trzymania w dłoni. Obudowa jest oczywiście błyszcząca i dostępna w kilku różnych kolorach, dzięki czemu sprzęt prezentuje się wyjątkowo elegancko.

Jeśli chodzi o parametry techniczne, to sprzęt dysponuje sensorem CMOS 1/1.7-cala, identycznym z instalowanym w modelu Casio EX-100. Optyka została usprawniona i obecnie znacznie lepiej radzi sobie w słabszych warunkach oświetleniowych. Matryca ma natomiast rozdzielczość 11,1-megapiksela.

Aparat wykonuje zdjęcia oraz nagrywa filmy w rozdzielczości 1080p, które można przechowywać w 50 MB wbudowanej pamięci, lub na karcie pamięci microSDXC, bowiem taki format jest przez niego obsługiwany. W obsługiwaniu EX-TR50 pomocny jest 3-calowy dotykowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 640 x 480 pikseli, który oprócz obsługi menu oraz pełnienia roli wizjera, natomiast po wyłączeniu kamery może także służyć jako lusterko.

Urządzenie wyposażono w szereg przydatnych funkcji oraz trybów eksplozji, wśród których znajdziemy m.in. tryb "piękności", który nie tylko wygładzi odcień naszej skóry, ale także zapewni kilka instrukcji dotyczących pozowania jak modelka.

Casio EX-TR50 dostępny jest w cenie 1100 dolarów, a co wielu konsumentów może uznać za dość wygórowaną cenę jak za raczej słabe możliwości tego sprzętu.

Casio EXILIM EX-TR50_1

Źródło: Casio-intl.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.