Kamera Full HD z dyskiem o pojemności 96 GB

Damian Jaroszewski
Kamera Full HD z dyskiem o pojemności 96 GB

HDR-CX760V to kolejna kamera Sony z możliwością nagrywania filmów Full HD. Pliki w niej są zapisywane na wewnętrznym dysku flash o pojemności 96 GB. Taka pojemność wystarczy na zapisanie mniej więcej 38 godzin materiału w najwyższej jakości.

0

Kamera korzysta z podświetlanego od tyłu sensora CMOS Exmor R o rozdzielczości 6,1 megapiksela. Pozwala on na przechwytywanie obrazu Full HD z maksymalną prędkością 60 klatek na sekundę i robienie zdjęć w rozdzielczości 24,1 megapiksela. Producent zdecydował się na użycie obiektywu Carl Zeiss 26 mm z 10-krotnym przybliżeniem optycznym, rozszerzalnym do 17x.
Sony HDR-CX760V jest wyposażona w 3-calowy ekran Xtra Fine LCD z technologią TruBlack oraz 0,27-calowy wizjer elektroniczny Color EVF. Do tego dochodzi jeszcze optyczny stabilizator obrazu Balanced Optical SteadyShot z trybami Acive Mode, Tracking Focus i CinemaTone do nagrywania filmów w kinowym formacie 24 klatek na sekundę.
Kamera rozpoznaje 180 różnych scen i do każdej z nich dopasowuje najbardziej odpowiednie ustawienia. Poza tym nagrywa 6-kanałowy (5.1) dźwięk Dolby Digital, taguje zdjęcia (przy pomocy GPS-u) i dzięki mapom NAVTEQ może służyć jako nawigacja.
Kamerę Sony HDR-CX760V można kupić za 1500 dolarów.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.