Kenwood KMC570 - nowy robot kuchenny

Damian Jaroszewski
Kenwood KMC570 - nowy robot kuchenny

Firma Kenwood poszerzyła swoją ofertę robotów kuchennych o planetarny model KMC570. Ma on przypaść do gustu zarówno profesjonalnym kucharzom, jak i pasjonatom gotowania w domu.

0

Urządzenie jest wyposażone w misę o pojemności 4,6 l oraz silnik o mocy 1000 W. Korzysta z funkcji mieszania planetarnego. Polega to na tym, że końcówka kręci się wokół własnej osi i jednocześnie kręci się dookoła misy, tuż przy ściankach. Producent zapewnia, że w ten sposób mieszadło dociera do każdego zakamarka naczynia, a składniki się zawsze dobrze wymieszane. Poza tym mieszadło obraca się w jednym kierunku, a ramię w przeciwnym, co ma się przekładać na dokładniejsze zbieranie składników.

W zestawie z robotem kuchennym Kenwood KMC570 znajdują się trzy rodzaje mieszadeł. Pierwszy z nich jest wykonane ze stali nierdzewnej mieszadło K, które ma służyć do tradycyjnego łączenia składników. Kolejnym typem jest trzepaczka do ubijania śmietany, jajek lub robienia deserów. Ostatnim mieszadłem jest hak do ciasta. Przy tworzeniu go producent wzorował się na urządzeniach z profesjonalnych cukierni. Dodatkowo robot ma funkcję blendera, który może wytrzymać różnice temperatury w zakresie 100 stopni Celsjusza.

Kenwood KMC570 ma gniazda szybkich i wolnych obrotów. Robot jest już dostępny w sprzedaży w cenie około 2000 złotych.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.