Kino domowe Samsung z odtwarzaczem Blu-ray 3D

Jakub Kornacki
Kino domowe Samsung z odtwarzaczem Blu-ray 3D

Na polskim rynku pojawiły się trzy nowe zestawy kina domowego Samsung Smart 5.1 wyposażone w odtwarzacz Blu-ray 3D. Producent zapewnia, że każdemu wieczorowi filmowemu towarzyszyć będą emocje oraz dokładny, przestrzenny dźwięk.

0

Wszystkie nowe modele mają całkowitą moc RMS wynoszącą 1000 W. Wielowymiarowy dźwięk odtwarzany jest z wykorzystaniem kodeka DTS. Odtwarzacz Blu-ray 3D znajdujący się w zestawie z głośnikami odtwarza zarówno płyty Blu-ray/Blu-ray 3D jak i starsze nośniki DVD. W przypadku materiałów o niższej rozdzielczości od Full HD, obraz jest skalowany do Full HD, co ma korzystnie wpływać na jakość oglądanych materiałów. Nowe zestawy obsługują komunikację Bluetooth, która umożliwia bezprzewodowe przesyłanie oraz odtwarzanie różnych plików multimedialnych. Nowe kina domowe zostały również wyposażone w złącze USB 2.0.

Samsung

Skoro mowa o urządzeniach Samsunga, nie mogło zabraknąć funkcji AllShare. Jest to rozwiązanie umożliwiające bezprzewodowe połączenie i strumieniowe przesyłanie danych z urządzeń zewnętrznych zgodnych z AllShare. Na przykład posiadacz tabletu bądź smartfona koreańskiej marki może przesyłać nagrane mobilnym urządzeniem filmy wprost do kina domowego.

Nowe zestawy kin domowych koreańskiego producenta wyposażone są w oprogramowanie Smart Hub dające dostęp do szerokiego zakresu aplikacji zwiększających funkcjonalność urządzeń. Dwurdzeniowy procesor znajdujący się w nowych kinach domowych Samsunga ma dostarczyć mocy wystarczającej do działania wszystkich aplikacji dostępnych przez platformę Smart Hub.

Samsung

Wbudowany w nowe urządzenia system monitorowania dźwięku Smart Volume eliminuje uciążliwe skoki głośności, które występują podczas zmieniania programów telewizyjnych lub oglądania materiałów audio-wideo z różnych źródeł.

Nowe zestawy kina domowego są już dostępne w sprzedaży, a ich ceny wynoszą:
HT-F5550 – 1999 zł
HT-F5530 – 1799 zł
HT-F5500 – 1599 zł

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.