Kino domowe z Harman Kardon BDS 380 i BDS 480

Jakub Kornacki
Kino domowe z Harman Kardon BDS 380 i BDS 480

Harman Kardon BDS 380 i BDS 480 to nowe systemy muzyczne, które zostały zaprojektowane do współpracy z kinem domowym. 2.1-kanałowe systemy wyróżniają się wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań technologicznych, mocą, a także nowoczesnym wyglądem.

0

Każdy z systemów został wyposażony w potężną jednostkę centralną, dwie kolumny głośnikowe oraz 200-watowy subwoofer ze zintegrowanym wzmacniaczem. Wykorzystanie technologii AirPlay wiąże się z możliwością błyskawicznego transferu dowolnych materiałów z wybranych urządzeń przenośnych. Producent wyposażył modele w moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth MultiConnect oraz NFC. Nowoczesne aplikacje na systemy operacyjne iOS lub Android pozwalają sterować systemami muzycznymi z poziomu smartfonów czy innych gadżetów.

nh

Urządzeniami steruje się za pomocą dotyku. Systemy muzyczne zostały wyposażone w 3D Blu-ray Disc, które posiadają trzy wejścia HDMI. Najlepszą jakość odtwarzanych materiałów zapewnia technologia TrueStream. Urządzenia posiadają także tuner radia FM, przy pomocy którego można zaprogramować 30 stacji. Łączna moc jednego kanału wynosi 65 W.

Systemy muzyczne Harman Kardon BDS 380 i BDS 480 są już dostępne w sprzedaży, a ich poszczególne ceny wynoszą odpowiednio 4999 zł i 5599 zł.

Źródło: informacja prasowa, Harman Kardon, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.