Kino domowe z projektorem 3D Full HD BenQ W1300

Jakub Kornacki
Kino domowe z projektorem 3D Full HD BenQ W1300

W sprzedaży pojawił się najnowszy model projektora 3D Full HD. BenQ W1300 pozwala odtwarzać trójwymiarowe materiały HDMI. Urządzenie wygląda bardzo stylowo, a dodatkowo oferuje dobre parametry wyświetlania obrazu.

0

Obraz projektowany jest w rozdzielczości Full HD (1920x1080) z współczynnikiem kontrastu 10000:1 oraz jasnością na poziomie 2000 ANSI lumenów. Trójwymiarowy sygnał jest dostarczany przez złącze HDMI. W zestawie znajduje się jedna para okularów przeznaczonych do oglądania tego formatu. 3D można uzyskać przez Blu-ray Full HD 3D i NVIDIA 3DTV.

BenQ W1300

Za oddanie naturalnych barw odpowiada sześciobarwne koło kolorów. Dobrą widoczność wszelkich szczegółów w świetle oraz cieniu ma zapewniać układ DarkChip3. Funkcja Lens Shift pozwala na manualną regulację pionową położenia obiektywu. Dzięki temu można wyeliminować zniekształcenia obrazu. 1,5-krotny zoom optyczny pozwala w dowolnie ustawić projektor. Istnieje możliwość uzyskania 65-calowej przekątnej z odległości 2 metrów.

BenQ W1300

Użytkownik może regulować ustawienia jasności oraz nasycenia kolorów w dzień oraz w nocy. Dzięki temu natężenie światła może być dopasowana do warunków oświetleniowych, które aktualnie panują w pomieszczeniu.

Projektor 3D Full HD BenQ W1300 jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 4350 zł.

Źródło: informacja prasowa, BenQ, AGDLab.pl.
--
Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.