KitchenAid Artisan Mini - stacjonarny mikser do niewielkich kuchni

Marek Cekaw
KitchenAid Artisan Mini - stacjonarny mikser do niewielkich kuchni

Firma KitchenAid, znany producent sprzętu agd, zaprezentowała nowy model stacjonarnego miksera Artisan Mini, który ze względu na swe niewielkie rozmiary, idealnie nadaje się do niewielkich kuchni.

0

Stacjonarne miksery są niezwykle użyteczne kuchni, jednak nie do każdej się nadają. Mają bowiem dość duże rozmiary i w przypadku małych mieszkań, w kuchni nie zawsze znajdzie się tyle wolnego miejsca, by je postawić. Firma KitchenAid stworzyła więc nowy produkt o nazwie Artisan Mini, który jest mniejszą i bardziej poręczną wersją popularnych mikserów z napędem planetarnym, wytwarzanych przez te przedsiębiorstwo.

kitchenaid1

Zachowano tutaj identyczne wzornictwo i kolorystykę z dużym modelem, jednak zmniejszono rozmiary. Mikser jest 20% mniejszy i 25% lżejszy od swego większego brata, zachowując przy tym identyczną moc i wydajność. Silnik o dużej mocy pozwala szybko i sprawnie wymieszać składniki na ciastka, chleb czy też inne rodzaje wypieków. Producent oczywiście zadbał o dużą liczbę końcówek oraz modułów przeznaczonych do określonych zadań, w tym także wyciskarkę do soków, spiralizer do siekania warzyw oraz moduł do past i makaronów.

kitchenaid2

KitchenAid Artisan Mini kosztuje 399,99 dolarów i jest do nabycia na stronie producenta.

kitchenaid3

Źródło: Coolest-gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.