KitchenAid KL26M1XOB: mikser stojący

Marek Cekaw
KitchenAid KL26M1XOB: mikser stojący

Żadna kuchnia nie może się obejść bez miksera, potrzebnego podczas przygotowywania wielu potraw. Taki mikser powinien być sprzętem wygodnym i solidnym. Te kryteria niewątpliwie spełnia model KitchenAid KL26M1XOB.

0

KitchenAid, to znany producent sprzętu AGD, którego urządzenia są bardzo cenione przez użytkowników. W jego ofercie znajdziemy także funkcjonalny mikser planetarny KL26M1XOB.

Jest to wysokiej klasy sprzęt zaprojektowany do ciężkiej pracy, którego odpowiednia konstrukcja zapewnia wysoką wygodę użytkowania. Urządzenie dysponuje silnikiem o mocy 565 W, który w zupełności wystarczy do bezproblemowego mieszania dowolnych składników.

KitchenAid KL26M1XOB 1

Na jego wyposażeniu jest także wykonana ze stali nierdzewnej misa ułatwiająca pracę, zaś planetarny napęd ma z nią aż 67 punktów styku. Oznacza to, że mieszadełka w tylu właśnie miejscach stykają się z misą. Dzięki czemu składniki są lepiej mieszane, gdyż nie przyklejają się na brzegach pojemnika.

KitchenAid KL26M1XOB 2

Producent oferuje do tego modelu aż 15 różnych przystawek, dzięki czemu sprzęty jest bardzo użyteczny, gdyż pozwala nam przygotować szeroką gamę posiłków. KitchenAid KL26M1XOB dostępny jest w cenie 240 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.