KitchenAid: nowe tostery dla dużych rodzin

Marek Cekaw
KitchenAid: nowe tostery dla dużych rodzin

Śniadanie w przypadku dużej rodziny uwielbiającej poranne tosty i małego tostera wymaga pewnej gimnastyki, by zaspokoić apetyty wszystkich jej członków. Można też kupić większy sprzęt i tak się składa, że KitchenAid latem wprowadzi na rynek dwa nowe modele tosterów.

0

Nowe urządzenia przeznaczone są przede wszystkim dla odbiorców przygotowujących posiłki dla nieco liczniejszej rodziny, dlatego dysponują miejscem na dwie, lub cztery kromki. Większy model dysponuje czterema slotami na kromki, do których zmieszczą się różne gatunki pieczywa w tym także angielskie muffiny. W mniejszym modelu znajdziemy tylko dwa sloty, ale za to znacznie szersze, przeznaczone dla grubszych kromek.

New KitchenAid Toaster2

Oba modele wyposażono w funkcję Extra Lift, która ułatwia wyciąganie niewielkich kromek, natomiast tryb Peek & See pozwala monitorować proces przypiekania chleba, bez konieczności zatrzymywania pracy maszyny. Dla śpiochów przygotowano natomiast funkcję Keep Warm Mode, która przez trzy minuty po zakończeniu pracy tostera, utrzymuje ciepło tostów.

New KitchenAid Toaster3

Zadano także o wygodny w obsłudze programator z siedmioma rodzajami ustawień, dla ponownego podgrzewania, rozmrażania oraz przyrumieniania włożonego pieczywa. Użytkownicy docenią również łatwość czyszczenia sprzętu wyposażonego w specjalną tackę na okruszki, a także obudowę na której nie pozostają smugi oraz odciski palców.

New KitchenAid Toaster1

Mniejszy model dostępny będzie w cenie 99,99 dolarów, za większy natomiast należy zapłacić 129,99 dolarów. Oba produkty do sprzedaży trafią w czerwcu i mają być oferowane w kolorze srebrnym, czerwonym oraz czarnym.

New KitchenAid Toaster4

Źródło: Prnewswire.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.