Klipsch Image ONE Bluetooth - słuchawki bezprzewodowe

Damian Jaroszewski
Klipsch Image ONE Bluetooth - słuchawki bezprzewodowe

Image ONE Bluetooth to nowe słuchawki bezprzewodowe marki Klipsch. Już z samej nazwy można wywnioskować, że korzystają one z technologii Bluetooth, więc można je sparować z większością smartfonów, tabletów, a nawet odtwarzaczy MP3/MP4.

0

Słuchawki są wyposażone w przetworniki o średnicy 40 mm. Producent zapewnia, że dostarczają one mocny, realistyczny i dynamiczny dźwięk z wysoką ilością detali. Poza tym mają ruchomą cewkę. Ich pasmo przenoszenia jest nieco szersze niż standardowe 20-20000 Hz i wynosi od 16 Hz do 23 kHz. Z kolei czułość wynosi 110 dB, a impedancja to 32 Ohmy.

Image ONE Bluetooth oferują technologię Bluetooth w standardzie 2.1 z obsługą A2DP i aptX z zasiągiem do 10 metrów. Mają miękkie nauszniki, które mają niwelować dźwięki dochodzące z zewnątrz. Można je także złożyć, co z kolei ułatwi ich przenoszenie. Oczywiście nie zabrakło również regulowanego pałąka.

Klipsch Image ONE Bluetooth

Z boku

Słuchawki są jeszcze wyposażone w mikrofon, dzięki któremu można prowadzić rozmowy telefoniczne. Warto także wspomnieć, że możliwe jest tradycyjne połączenie przewodowe. Jeśli użytkownik zdecyduje się na sparowanie z odtwarzaczem multimedialnym bez użycia kabla, to bateria zainstalowana w nowym modelu Klipsch powinna wystarczyć na około 10 godzin słuchania muzyki. Jednak trzeba dodać, że jest to uzależnione od ustawionej głośności.

Klipsch Image ONE Bluetooth

W pokrowcu

Słuchawki są wykonane z czarnego, szczotkowanego aluminium. Ważą około 138 gramów. W zestawie z nimi znajduje się torba podróżna, kabel z końcówką jack 3.5 mm oraz kabel USB do ładowania akumulatora. Polska cena Klipsch Image ONE Bluetooth nie jest jeszcze znana.

źródło: Klipsch

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.