Kobold VR100 - odkurzacz - robot

Michał Wójcik
Kobold VR100 - odkurzacz - robot

Marzysz aby Twoje mieszkanie odkurzył za Ciebie robot? Powinieneś się zatem przyjrzeć produktowi firmy Vorewerk. Kobold VR100 jest automatycznym odkurzaczem zasilanym przez baterie litowo-jonowe. Po 60 minutach odkurzania model automatycznie powraca do stacji dokującej.

0

Jak twierdzi producent, Kobold VR100 idealnie nadaje się od odkurzania dywanów i podłóg. Dzięki napędowi na wszystkie koła bez problemu pokonuje nierówności. Czas pracy na naładowanych bateriach wynosi 90 minut a ładowanie trwa około 3 godzin. Ponadto odkurzacz-robot dysponuje funkcją codziennego planowania sprzątania i systemem pozycjonowania, który umożliwia zaprogramowanie swoistej mapy pomieszczenia. Jest wyposażony także w czujnik antykolizyjny, akcelerometr i 0,7 litrowy pojemnik na kurz oparty o technikę cyklonową.

Kobold VR100

Kobold VR100

Model kosztuje ok.650 funtów szterlingów. Nasz wrodzony sceptycyzm do cudownych urządzeń mających wykonać całą pracę za człowieka, każe nam odrobinę wątpić czy taki robot może z powodzeniem zastąpić „normalny” odkurzacz.
Ale to się okaże w praktycznym użytkowaniu.

Kobold VR100

Kobold VR100

Źródło: Appliancist.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.