Kolorowa Roomba wniesie nieco stylu do naszego domu

Marek Cekaw
Kolorowa Roomba wniesie nieco stylu do naszego domu

Producenci odkurzaczy nie przywiązują dużej wagi do stylu swych urządzeń, dlatego firmy trzecie mają tu pole do popisu i coraz chętniej zajmują się upiększaniem sprzętu pozwalającego zachować czystość w naszym domu. Firma Colorware oferuje nam całkowitą zmianę wyglądu popularnych odkurzaczy z rodziny Roomba.

0

Jeśli uważasz, że Twa Roomba ma zbyt nudny wygląd, możesz to zmienić. Firma ColorWare specjalizująca się w usługach kolorowania smartfonów, słuchawek, konsol do gier oraz komputerów, tym razem zajęła się za odkurzacze. W tym celu nawiązała współpracę z ich producentem, firmą iRobot i oferuje możliwość całkowitej zmiany wyglądu tych niepozornych maszynek.

Na razie ColorWare sprzedaje już odmienione modele Roomba 870 i 880, ale jeśli posiadamy już takowy odkurzacz w domu, wówczas możemy go wysłać firmie, a ta za 199 dolarów pomaluje poszczególne jego elementy na dowolnie wybrany przez nas kolor. Każdy element może mieć różną barwę, a także matowe lub błyszczące wykończenie. Do wyboru barw służy specjalny konfigurator umieszczony na oficjalnej witrynie firmy.

Tam możemy spersonalizować odkurzacz dokładnie według własnego gustu. Poniższe wideo pokazuje, jak taka kolorowa Roomba wygląda w akcji.

roomba_color_1

roomba_color_2

Źródło: Geek.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.