Kolorowe lodówki Haiera

Marek Cekaw
Kolorowe lodówki Haiera

Nasze kuchnie zazwyczaj urządzane są w jednej tonacji kolorystycznej, a producenci wyposażenia również trzymają się tego schematu. Jeśli więc lubisz mieć w kuchni żywe kolory, to skorzystaj z nowej oferty firmy Haier, która wprowadza do sprzedaży kolorowe lodówki.

0

Dwa nowe modele mają 60 cm szerokości i oferują pojemność 347 litrów, która powinna w zupełności wystarczyć dla niewielkiej rodziny. Lodówki posiadają zewnętrzny panel kontrolny z wyświetlaczem LCD, umożliwiający łatwą regulowaję temperaturę w każdej sekcji wnętrza, a dzięki jasnemu oświetleniu LED nie będziemy mieli problemu z odnajdywaniem potrzebnych produktów.

Lodówki posiadają trzy półki ze wzmacnianego szkła zdolne wytrzymać nawet ciężkie przedmioty, w drzwiach znajdują się także cztery półki oraz uchwyty na butelki. Wyposażono je także w specjalną szufladę MyZone z oddzielnie regulowaną temperaturą. We wnętrzu zastosowano system Muli Flow zapewniający nieustanny przepływ powietrza, a także system Super Cool, który stworzony został specjalnie po to, by szybko schłodzić świeżo włożone produkty i zapewnić im od razu idealną temperaturę.

Zamrażarka ma pojemność 11 kilogramów, a dzięki systemu szybkiego chłodzenia, w ciągu 24 godzin jest w stanie zamrozić wszystko nawet przy pełnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni.

Haier nie zapomniał także o trybie wakacyjnym, który znacznie ogranicza zużycie energii, nie powodując przy tym psucia się pozostawionych produktów, oraz alarm informujący o niedomkniętych drzwiach.

Ceny lodówek kształtują się w zależności od modelu oraz poszczególnych rynków i oscylują w granicach od 840 do 900 Euro.

haier-colour-fridge-freezer1

haier-colour-fridge-freezer2

Źródło: Haier.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.