Kolorowe, szklane chłodziarko-zamrażarki Haier

Jakub Kornacki
Kolorowe, szklane chłodziarko-zamrażarki Haier

W sprzedaży pojawiły się stylowe, eleganckie chłodziarko-zamrażarki firmy Haier. Drzwi urządzeń wykonane zostały ze szkła. Innowacyjne rozwiązania będą dobrym wyposażeniem nowoczesnej kuchni.

4

Nowe urządzenia posiadają wykończenie ze szkła Haier Glass Design w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej oraz czerwonej. Każdy może urządzić kuchnię według własnych upodobań. Kompaktowy rozmiar chłodziarko-zamrażarek Haier sprawia, że z łatwością wpasują się one w każde nowoczesne wnętrze. Urządzenia wyposażono w technologię My Zone. Rozwiązanie to polega na wykorzystaniu dodatkowej, środkowej komory, która może posłużyć zarówno jako chłodziarka, jak i zamrażarka. Wszystko zależy od użytkownika. Istnieje możliwość regulacji temperatury panującej wewnątrz komory, która mieści się w granicach od -18 do +5 stopni Celsjusza. Pojemność strefy My Zone wynosi 37 litrów.

Haier AFD 626 TGB /TGW /TGR

Producent zapewnia, że najnowsze urządzenia są energooszczędne i pomogą w zachowaniu równowagi budżetowej w portfelach użytkowników.
Najnowsze chłodziarko-zamrażarki Haier AFD 626 TGB /TGW /TGR są już dostępne w sprzedaży. Urządzenia objęte są aż dwunastoletnią gwarancją. Fakt ten niewątpliwie potwierdza jakość produktów. Cena wynosi 3299 zł.

Źródło: informacja prasowa, Haier, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

cyrkan00

Czyli światło w lodówce nigdy nie gaśnie :(

wiesiekp00

Wiecie że to jest chińskie? Dobre bo chińskie. Ja też mam dobre wiadomości na You Tube, wpisz: Wiesław Pilch i sluchaj codziennego przeglądu chińskiej prasy.

pawbor00

A w Pruszkowie zapewniają, że ich gumowa nawierzchnia przetrwa 50 lat. Teraz czekamy na lodówki z pianki poliuretanowej, które będzie można ustawić w dowolnym wolnym miejscu (jak wąsko - lodówkę należy ścisnąć)

rzet00

a w Poznaniu w drzwiach lodówki montują takie małe szyby bo oni nie wierzą że w lodówce gaśnie światło

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.