Kolumny głośnikowe Indiana Line

Jakub Kornacki
Kolumny głośnikowe Indiana Line

Kolumny głośnikowe Indiana Line są funkcjonalnymi urządzeniami audio, które zapewniają wysokiej jakości brzmienie, a dodatkowo prezentują się stylowo i nowocześnie. Urządzenia będą teraz dostępne w salonach ogólnopolskiej sieci Top Hi-Fi & Video Design.

0

Indiana Line to włoska marka, której początki sięgają lat 70. XX wieku. Od początku istnienia marka dąży do tego, by opracowywać oraz udoskonalać profesjonalne rozwiązania w dziedzinie audio. Wśród najpopularniejszych urządzeń włoskiego producenta należy wyróżnić przede wszystkim serię kolumn niskotonowych Diva, Tesi lub Nota. W każdej serii znajdziemy niewielkie, kompaktowe konstrukcje podstawowe, jak i ogromne zaawansowane wolnostojące kolumny głośnikowe.

Ofertę włoskiego producenta dodatkowo rozszerza seria DJ oraz linia subwooferów. To propozycje dla fanów mocnego brzmienia. Linię DJ tworzą podstawkowe kolumny głośnikowe, które zostały przystosowane do odtwarzania dynamicznych i nowoczesnych nagrań.

Produkty z logo Indiana Line charakteryzują się możliwością odtwarzania wyrazistego, szczegółowego brzmienia pozbawionego jakichkolwiek zniekształceń i zakłóceń sygnałowych. Zaawansowane technologicznie konstrukcje dodatkowo prezentują się bardzo elegancko i z łatwością wkomponują się w każdego rodzaju wnętrze.

Źródło: Indiana Line, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.