KomHoDe: elektryczny czajnik do wszystkiego

Marek Cekaw
KomHoDe: elektryczny czajnik do wszystkiego

W małych kuchniach dużym powodzeniem cieszy się wielofunkcyjny sprzęt AGD. Taki też oferuje firma KomHoDe, która stworzyła wielofunkcyjny czajnik elektryczny, wykonujący kilka różnych funkcji.

0

Zazwyczaj czajniki elektryczne służą tylko do zagotowywania wody na herbatę lub kawę. Firma KomHoDe opracowała jednak czajnik, który oferuje użytkownikowi wiele różnych funkcji, więc może być niezwykle przydatnym urządzeniem w każdym domu. Szczególnie w małych kuchniach, gdzie nie ma wiele miejsca na trzymanie akcesoriów.

Produkt składa się z podstawy wyposażonej w indukcyjny moduł grzewczy oraz szklanego dzbanka o pojemności 1,8-litra. Dzbanek wykonany jest ze szkła borokrzemowego przeznaczonego do kontaktu z żywnością, a więc jest niezwykle wytrzymały i odporny na nagłe zmiany temperatur.

czajnik1

Urządzenie nie tylko pozwoli nam zaparzyć wodę na kawę lub herbatę, ale też ugotujemy w nim jajka, przyrządzimy jogurt, ugotujemy owsiankę, makaron i gulasz. Może nam też podgrzać mleko dla niemowląt oraz wysterylizować np. smoczek dla dziecka.

Sprzęt dysponuje elektronicznym sterowaniem pracą, wraz z inteligentnym czujnikiem temperatury zapobiegającym zalaniu. Dysponuje też zabezpieczeniem przed wygotowaniem wody, automatycznym wykrywaniem temperatury wrzenia oraz 180-sekudnową pamięcią wybranego programu, która zapamięta go po podniesieniu czajnika z podstawy.

czajnik2

Produkt dostępny jest w internetowych sklepach w cenie około 40 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.