Kondycjoner pasywny Nordost QK1

Jakub Kornacki
Kondycjoner pasywny Nordost QK1

Nordost QK1 jest najnowszym kondycjonerem pasywnym, którego praca związana jest ze stabilizacją prądu przemiennego trafiającego do systemu audio-video. Funkcjonalne urządzenie jest w stanie poprawić jakość odtwarzanego dźwięku i obrazu.

1

Kondycjoner pasywny Nordost QK1 jest pierwszym urządzeniem nowej serii QRT. Urządzenie ma za zadanie porpawić jakość dźwięku oraz obrazu odtwarzanych plików multimedialnych. Model został wyposażony w technologię Load Resonating Coil, która odpowiada za tworzenie pasywnego pola elektrycznego poprawiającego działanie prądu przemiennego. Warto zaznaczyć, że dostrojona mechanicznie obudowa nowego urządzenia została wykonana z włókna węglowego. Producent zastosował pozłacane wtyki.kondycjoner01Nordost QK1 minimalizuje niedoskonałości dźwięku oraz obrazu, które powstały na skutek ograniczenia jakościowego prądu zasilającego. Wykorzystanie autorskiego rozwiązania producenta, Micro Mono-Filament eliminuje powstawanie opóźnień oraz zakłóceń przetwarzanego sygnału audio oraz video. Dzięki niemu można uzyskać bezzakłóceniową transmisję sygnału. Producent gwarantuje poprawę jakości brzmienia wszystkich tonów, dynamiki brzmienia, a także głębi, ostrości oraz wyrazistości obrazu.

Kolekcjoner pasywny Nordost QK1 do poprawy sygnału audio-video jest już dostępny w sprzedaży. Urządzenie kosztuje 1049 zł.

Źródło: Nordost, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

marek.matuszak00

Tak jak rozumiem, że filtrowanie zasilania AC może poprawić jakość odtwarzania sygnału analogowego (czyli audio, nawet dostarczane cyfrowo, bo sygnał jest zamieniany na anlogowy), to poprawa cyfrowego obrazu to jakaś bajka.
A już w ogóle redukcja opóźnień sygnału to jakaś bajka. Jak bardzo trzeba być naiwnym, żeby uwierzyć, że coś co nie jest wpięte w tor sygnałowy ma jakikolwiek wpływ na opóźnienie sygnału?

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.