Krell K-3000i: zintegrowany wzmacniacz z wysokiej półki

Marek Cekaw
Krell K-3000i: zintegrowany wzmacniacz z wysokiej półki

Amerykańska firma Krell, zapowiedziała najnowszy model zintegrowanego wzmacniacza stereofonicznego. K-3000i pojawi się w sprzedaży już w przyszłym miesiącu i będzie kosztował 4698 funtów.

0

Od niemal 30 lat, firma Krell z amerykańskiego Connecticut, dostarcza pasjonatom dobrego brzmienia sprzęt audio z najwyższej półki. Przedsiębiorstwo zapowiedziało właśnie zupełnie nowy produkt, który już niebawem rozszerzy jego ofertę.

Jest nim zintegrowany wzmacniacz stereofoniczny K-3000i. Produkt zapewnia 150 W mocy muzycznej na kanał przy impedancji 8 Ohm lub 300 W przy 4 Ohm. W podstawowej wersji kosztuje 4698 funtów i posiada dwa zbalansowane wejścia XLR, trzy pary stereofonicznych wejść RCA oraz dwie pary wyjść głośnikowych i stereofoniczne wyjście RCA dla przedwzmacniacza.

Jeśli natomiast dysponujemy grubszym portfelem, to za 5698 funtów możemy kupić K-3000i w wersji cyfrowej. Wzmacniacz dysponuje wówczas przetwornikiem DAC ESS Sabre 24bit/192kHz, współpracującym z optycznymi oraz coaxialnymi wejściami RCA. Oferuje również dostęp do serwisów muzycznych takich jak Tidal i Spotify, internetowego radia oraz dekoduje pliki MQA. Cyfrowa wersja ma także na wyposażeniu dwa porty HDMI 2.0, aptX Bluetooth oraz gniazda USB.

Krell K-3000i do sprzedaży trafi już w sierpniu tego roku.

Krell K-3000i

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.