Kube: grająca lodówka umili każdą imprezę

Marek Cekaw
Kube: grająca lodówka umili każdą imprezę

Turystyczne lodówki to urządzenia jednego przeznaczenia, których zadaniem jest wyłącznie utrzymanie świeżości włożonych do niej produktów oraz zapewnienie niskiej temperatury napojów. Lodówka Kube jest jednak sprzętem znacznie bardziej uniwersalnym i do dodatkowo może nam umilić czas muzyką.

0

Kube to produkt stworzony przez amerykańską firmę Thomas & Darden, we współpracy z ekspertami od dźwięku z Polk Audio. Na pozór jest to zwykła, turystyczna lodówka o pojemności 30 litrów, do której możemy załadować żywność oraz napoje, by wybrać się piknik za miastem. W praktyce oprócz funkcji chłodzenia, urządzenie posiada także funkcje rozrywkowe, gdyż ma wbudowany głośnik bezprzewodowy.

Kube1

W obudowie znajduje się wodoodporny system auto, który drogą radiową może połączyć się ze źródłem dźwięku oddalonym aż o 120 metrów, generując dźwięk o natężeniu 125 dB. To wystarczy by nagłośnić obszar w promieniu aż 150 metrów, czyli przy pomocy Kube możemy rozkręcić całkiem niezłą imprezę. Dodatkową zaletą lodówki są bi-polarne głośniki, więc dźwięk rozchodzi się w promieniu 360 stopni, zaś wbudowana bateria będzie je zasilać przez 20 godzin.

Kube2

Kube kosztuje nieco ponad 1000 dolarów, więc raczej nie znajdzie wielu amatorów.

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.