Kuchenki gazowe Fagor zasilane LPG

Marek Cekaw
Kuchenki gazowe Fagor zasilane LPG

Amerykańska firma Fagor, tym razem postanowiła podbić zagraniczne rynki produktów kuchennych i wprowadza do sprzedaży nową linię eleganckich i funkcjonalnych kuchenek gazowych wykonanych w europejskim stylu i wyposażonych w nowoczesne rozwiązania techniczne.

0

Nowe kuchenki zaprojektowano tak, że pasują zarówno do zabudowy kuchennej lub też mogą być wolnostojące, posiadają bowiem zdejmowane nogi o regulowanej wysokości. Wyposażono je także w  solidne ruszty, pięć gazowych palników z elektroniczną zapalarką, a także system bezpieczeństwa odcinającym dopływ gazu w razie zgaśnięcia płomienia.

Ciekawostką jest to, że kuchenki oprócz gazu naturalnego, działają także na gazie LPG używanym do napędzania samochodów, co jest znacznie tańszym rozwiązaniem w stosunku do typowego zasilania. Producent dostarcza odpowiednie przejściówki umożliwiające łatwą instalacje systemu.

Piekarniki posiadają siedem wbudowanych programów pieczenia, zapewniających wygodę oraz łatwe przygotowywanie mięs, ciast, pizzy oraz innych posiłków. A dzięki termoobiegowi realizowanemu przez dwa wentylatory, ciepło rozprowadzane jest równomiernie po całej komorze piekarnika, zaś funkcja rozmrażania pozwala błyskawicznie przygotować posiłki wyjęte bezpośrednio z zamrażarki.

Zaletą produktów są aż trzy elementy grzejne (każdy o mocy 1690 W), co zapewnia równomierne pieczenie posiłku z każdej strony, zaś wbudowany timer pozwala opóźnić uruchomienia piekarnika o maksymalnie 12 godzin.

fagor-rfa-365df-range-cooker1

Źródło: Fagoramerica.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.