Tefal Infiny Force HB866, podręczny blender

Jakub Kornacki
Tefal Infiny Force HB866, podręczny blender

Blender Tefal Infiny Force HB866 jest nowością w ofercie producenta. Zaawansowane technologicznie urządzenie będzie pomocnikiem w każdej kuchni, bowiem umożliwi przygotowanie wielu różnorodnych posiłków.

0

Blender Tefal Infiny Force HB866 o całkowitej mocy 700W może stać się prawdziwym kuchennym pomocnikiem w każdym domu. Jego użytkowanie pomoże przygotować wiele różnorodnych potraw. Urządzenie zostało wyposażone w innowacyjną końcówkę do majonezu oraz sosów. Producent zastosował również unikalną końcówkę blendującą z czterema wyprofilowanymi ostrzami oraz innowacyjną technologią Activ Flow, która ma zagwarantować skuteczną pracę nawet z najbardziej twardymi składnikami spożywczymi w celu uzyskania odpowiedniej konsystencji.

Końcówka wykorzystuje dwa nachylone, zaostrzone od spodu ostrza, których zadanie polega na dokładnym zgarnianiu składników spożywczych, które często osiadają się na ściankach tradycyjnych blenderów ręcznych. Dwa pozostałe ostrza zostały zaostrzone od góry w celu dokładnego rozdrabniania składników. ww

Wysoki komfort użytkowania blendera zapewnia dwudziestostopniowa regulacja prędkości pracy. W skład zestawu Tefal Infiny Force HB866 wchodzą wymienne końcówki, które umożliwiają przygotowanie różnorodnych dań. Elegancki, nowoczesny blender bez problemu wpasuje się w każdego rodzaju wyposażenie kuchenne. Do urządzenia dołączona jest książka kucharska z przepisami.

Blender Tefal Infiny Force HB866 jest już dostępny w sprzedaży w cenie 329 zł.

Źródło: Tefal, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.