Kuchnia Ardo w której upieczesz całego prosiaka

Michał Wójcik
Kuchnia Ardo w której upieczesz całego prosiaka

Ardo 96GG50VX to duża kuchnia gazowa o szerokości aż 90 cm. Urządzenie jest wykonane w typowym dla tej marki, włoskim stylu z frontem z odpornej na zarysowania powierzchni ze stali nierdzewnej INOX. Model ten dysponuje piekarnikiem gazowym o pojemności 118 litrów i pięcioma palnikami.

0

Ta kuchnia z pewnością nie będzie pasowa do małego mieszkania, ale dzięki swej dużej pojemności sprawdzi się u każdego amatora pieczonych indyków i prosiaków. Producent zapewnia, że zmieszczą się one w całości w tym pojemnym piekarniku gazowym. A to dzięki zastosowaniu całkowicie płaskich ścian wewnętrznych. Wewnątrz znajdują się solidne, żeliwne ruszta i komplet wyjmowanych drabinek. W razie potrzeby można je schować w otwieranym schowku poniżej. Szyba z drzwiczek piekarnika jest wyposażona w autorską funkcję EasySlide, dzięki której można ją łatwo zdemontować i umyć.

Ardo 96GG50VX ma pięć palników gazowych, w tym palnik "potrójna korona", który zapewnia krótszy nawet o połowę czas przyrządzania posiłków. Wszystkie pokrętła mają zintegrowaną zapalarkę, a elementy gazowe w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. Urządzenie ma również akustyczny timer.

W ofercie ARDO dostępny jest również model 96GE50VX wyposażony w piekarnik elektryczny o pojemności 106 l.

Kuchnia gazowa Ardo 96GG50VX

Kuchnia gazowa Ardo 96GG50VX

Kuchnia gazowa Ardo 96GG50VX:
Pojemność piekarnika 118 litrów
Otwieranie piekarnika Frontowe
System EasySlide
Ruszty żeliwne
Regulowane nóżki inox
5 palników (w tym palnik potrójna korona)
Zapalarka w pokrętłach
Zabezpieczenie przeciwypływowe gazu

Dodatkowe funkcje:
Drabinki
Grill gazowy
Wymiary: wys. / szer. / gł. [mm] 85 / 9

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.