Kuchnia dla osób, które lubią odważne kolory

Damian Jaroszewski
Kuchnia dla osób, które lubią odważne kolory

Jeśli szukasz sprzętów kuchennych, które będą pasować do szafek w odważnym, czerwonym kolorze, to propozycję dla Ciebie ma firma Candy. Przedstawiciele tego producenta twierdzą, że urządzenia ich produkcji idealnie będą pasować w połączeniu z czerwienią właśnie i bielą.

0

Do czerwonych szafek i białych blatów powinny pasować sprzęty w kolorze czarnym. Tego typu propozycją jest między innymi piekarnik FPP649N. Ma on front wykonany z czarnego szkła. Zdaniem producenta wyróżnia go stonowany i geometryczny design oraz prosty, intuicyjny panel sterowania z pokrętłami. Sprzęt jest wyposażony w 8 różnych trybów działania, między innymi grill, pizza, czy też rozmrażanie. W jego wnętrzu znajdują się panele katalityczne, które chronią piekarnik przed nadmiernym zanieczyszczeniem. Do doprowadzenia ścianek do czystości powinna wystarczyć wilgotna gąbka.

W tym samym stylu, co piekarnik, została utrzymana płyta gazowa CLG64SPN. Ma ona podwójny, emaliowany ruszt i jest sterowana pokrętłami. Oczywiście nie zabrakło także zabezpieczenia przeciwwypływowego gazu, w przypadku gdyby płomień został np. zalany wodą. Ostatnim elementem, który dopełni komplet do czerwono-białej kuchni jest szufladkowy okap teleskopowy CBT6240N.

Przygotowaną przez Candy propozycję można obejrzeć na fotografii poniżej:

Czerwono-czarno-biała kuchnia Candy

Czerwono-czarno-biała kuchnia Candy

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.