Kuchnia w stylu skandynawskim

Damian Jaroszewski
Kuchnia w stylu skandynawskim

Oferta firmy Candy powiększa się o całą serię sprzętów kuchennych w minimalistycznym, rozświetlonym stylu. Producent twierdzi, że moda na tego typu urządzenia przywędrowała do naszego kraju ze Skandynawii.

0

Jednym z elementów "kuchni w stylu skandynawskim" jest piekarnik FPP649 z płaskim frontem z mlecznobiałego szkła. Na tle konkurencji ma go wyróżniać stonowany wygląd z panelem sterowania w postaci pokręteł i prostym w obsłudze wyświetlaczem. Ma osiem funkcji, m.in. grill, pizza, czy też rozmrażanie. Przedstawiciele Candy zapewniają, że dzięki panelom katalitycznym wnętrze modelu FPP649 jest łatwe w utrzymaniu. Wystarczy wilgotna gąbka.
Do piekarnika dopasowana wzorniczo jest płyta gazowa CLG64SPB z podwójnym gładkim rusztem. Sterowana za pomocą pokręteł, wyposażona w zabezpieczenie przeciw wypływowe, które chroni przed ulatnianiem się gazu w przypadku zalania płomienia. Całość zestawu AGD nawiązującego do stylistyki kuchni skandynawskiej dopełnia okap przyścienny Candy CCT67W. Wyróżnia go prosta, geometryczna obudowa i przejrzysty, intuicyjny panel sterowania.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.