Kup lodówkę, dostaniesz bon na 1000 zł

Adam Kwiatkowski
Kup lodówkę, dostaniesz bon na 1000 zł

Lodówki Samsung Food Showcase oraz pralki Crystal Blue zostały objęte tygodniową promocją, za zakup urządzeń AGD w terminie od 3 do 9 listopada br. producent będzie przekazywał bony o wartości nawet tysiąca złotych.

0

Klienci, którzy zakupią lodówkę Samsung Food Showcase otrzymają karty przedpłacone o wartości 1000 zł na zakup kolejnych urządzeń Samsung, podobnie nagradzani będą nabywcy pralek z linii Crystal Blue, kartą o wartości do 500 zł. Karty przedpłacone będą honorowane wyłącznie w tych sieciach handlowych, w których dokonano zakupu.  

Crystal Blue WW10H9600EW jest pralką, która ma zadanie ułatwić życie każdemu nabywcy, producent zastosował szereg funkcji skracających czas trwania prania. Dotykowy ekran ułatwia ustawienie wszystkich parametrów prania, urządzeniem można też sterować za pomocą smartfona. Dzięki wielu cyklom piorącym i technologii Eco Bubble, usuwanie plam jest skuteczniejsze, nawet w wodzie o niskiej temperaturze, co ogranicza zużycie energii. Pozwala to zaoszczędzić energię elektryczną. Pralka została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami, duże drzwi z podświetleniem i nowoczesny wyświetlacz LED. 

Lodówka Samsung Food Showcase przekonuje nabywców doskonałą organizacją miejsca, wydajną pracą i oszczędnością energii. Eleganckie wzornictwo urządzenia zostało docenione przez jury podczas Międzynarodowego Festiwalu Kreatywności Cannes Lions za piękną linię i funkcjonalność. Wnętrze urządzenia zostało zaprojektowane z myślą o zachowaniu porządku i doskonałej organizacji przechowywanej żywności. Wydajny i cichy kompresor Digital Inverter reaguje na zmianę temperatury we wnętrzu, automatycznie dostosowując swoją pracę do zapotrzebowania na chłodzenie, co skutkuje znacznie mniejszym zużyciem energii.

Promocja TYDZIEŃ Z PREZENTAMI SAMSUNG obowiązuje w popularnych sieciach handlowych ze sprzętem AGD i RTV.

Najlepsze ceny na sprzęty AGD i RTV znajdziesz w tym miejscu.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.