LANMU: inteligentna lampka z cyfrowym asystentem

Marek Cekaw
LANMU: inteligentna lampka z cyfrowym asystentem

Nie tylko bezprzewodowe głośniki oferują możliwość korzystania z cyfrowych asystentów. Takie wyposażenie mają również nowoczesne lampy, a jeden z takich produktów oferuje nam firma LANMU.

0

Sterowanie domowym oświetleniem przez cyfrowych asystentów nie jest niczym nowym, gdyż takie funkcje dostępne są już od dawna. Zwykle takie funkcje mają jednak inteligentne żarówki, ale firma LANMU opracowała nocną lampkę, która również współpracuje z takim asystentem.

LANMU 1

Nowy produkt prezentuje się bardzo nowocześnie i zupełnie nie przypomina typowej lampki nocnej. Jest to bowiem cienki pierścień umieszczony na minimalistycznej podstawce, składający się z LED'ów, które emitują światło w różnych kolorach. Lampa dysponuje także funkcją automatycznego wyłączenia po zaprogramowanym czasie, np. po zaśnięciu oraz możliwością ściemniania światła i zmiany jego koloru.

LANMU 2

Ciekawie wygląda sterowanie pracą lampy. Służy bowiem do tego dedykowana aplikacja na smartfony lub cyfrowy asystent. Produkt współpracuje bowiem z Amazon Alexą oraz Google Assistant, więc sterowanie jego funkcjami może odbywać się za pomocą komend głosowych. Wystarczy werbalnie wyrazić swą potrzebę, a cyfrowy pomocnik natychmiast nam ją spełni.

LANMU 3

Ta nowoczesna lampa dostępna jest w sprzedaży w cenie 60 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.