LG Electronics: inteligentne rozwiązania dla domów przyszłości

Jakub Kornacki
LG Electronics: inteligentne rozwiązania dla domów przyszłości

Marka LG Electronics postanowiła wyposażyć ekskluzywne apartamenty w Seulu w system inteligentnych rozwiązań dla domu. Ruch ten jest potwierdzeniem czołowej pozycji w branży AGD na świecie.

0

Do końca 2021 roku w południowo-wschodniej części koreańskiej stolicy zaplanowano budowę pięciu czterdziestopiętrowych budynków Byeollae I’PARK Suite. Apartamenty te zostaną kompleksowo wyposażone wyłącznie w inteligentne rozwiązania i sprzęt AGD marki LG Electronics.

Jak zapewnia sam producent, wszystkie apartamenty zostaną wyposażone we flagowe, inteligentne urządzenia, takie jak klimatyzatory, lodówki, pralki, suszarki, zmywarki oraz systemy do pielęgnowania ubrań jak LG Styler. Właściciele mieszkań będą mogli również zadecydować o zastosowaniu dodatkowych urządzeń, takich jak oczyszczacze powietrza, automatyczne odkurzacze, czy głośniki LG ThinQ Hub, dzięki którym będą oni mogli wydawać polecenia głosowe i sterować wszystkimi urządzeniami podłączonymi do systemu automatyki domowej.

LG_Home_of_the_Future

Projekt realizowany przez markę LG Electronics realizuje strategię wspierania otwartego ekosystemu inteligentnych urządzeń, dzięki czemu cały system automatyki domowej zastosowany w budynkach Byeollae I’PARK Suite będzie współpracował z inteligentnymi urządzeniami innych producentów. Dedykowana aplikacja mobilna dodatkowo pozwoli użytkownikom zamówić windę czy sprawować dokładną kontrolę nad zużyciem energii elektrycznej.

To przełomowy projekt realizowany przez LG, w którym wykorzystujemy kompetencje i doświadczenie w tworzeniu inteligentnych rozwiązań w domu. To nie jest ekspozycja, ale rzeczywisty przykład, jak w przyszłości będzie wyglądać wiele mieszkań - powiedział Choi Sang-Gyu, prezes ds. sprzedaży i marketingu w Korei Południowej.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów AGD marki LG Electronics.

Źródło: LG Electronics, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.