LG Hom-Bot Turbo+ - odkurzacz z funkcjami ochrony domu

Marek Cekaw
LG Hom-Bot Turbo+ - odkurzacz z funkcjami ochrony domu

LG Electronics wprowadziło do sprzedaży nowe modele zrobotyzowanych odkurzaczy. Produkty z rodziny LG Hom-Bot Turbo+ nie tylko posprzątają nam dom, ale też dysponują funkcjami, które pomogą chronić go przed intruzami.

0

Sprzątanie domu jest czynnością czasochłonną i wymagają sporo pracy. To zadanie mogą nam jednak ułatwić odkurzacze roboty, których na rynku pojawia się coraz więcej. Najnowszymi produktami z tej kategorii są trzy nowe modele odkurzaczy LG Hom-Bot Turbo+.

Producent deklaruje, że są to jedne z najcichszych modeli na rynku. Ich konstrukcja została tak zaprojektowana, by redukować hałas i absorbować wibracje, więc podczas pracy nie będą nam przeszkadzać w oglądaniu telewizji, słuchaniu muzyki, czy też rozmowach. Są także bardzo wygodne w obsłudze, gdyż dysponują sterowaniem głosowym, realizowanym przy pomocy cyfrowego asystenta Google Assistant.

Sprzęt wyposażony jest w dwie kamery, tworzące dokładną mapę podłogi, dzięki czemu odkurzacz nie pominie żadnego jej fragmentu. Pomaga w tym technologia Dual Eye 2.0, która skanuje ściany, sufity i podłogi, maksymalizując w ten sposób efektywność działania sprzętu. Kamery pozwalają też rozpoznawać obiekty, których powinien unikać.

Dodatkowo dysponuje siedmioma trybami czyszczenia, a podczas pracy może transmitować na żywo obraz na urządzenia mobilne, pełniąc tym samym funkcję domowego strażnika. Dzięki technologii HomeGuard potrwafi też wykrywać ruch, a jeśli jakiś wyczuje, robi wówczas pięć zdjęć, przesyłając je właścicielowi.

Odkurzacz LG Hom-Bot Turbo+ jest już dostępny w sprzedaży i w zależności od koloru wykończenia oraz dostępnych opcji, kosztuje od 699 do 999 dolarów. Więcej szczegółów na temat odkurzaczy znajdziecie na stronie producenta.

LG Hom-Bot Turbo1

Źródło: Lg.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.