LG I FILMBOX LIVE: największa w Polsce kolekcja filmów 4K

Jakub Kornacki
LG I FILMBOX LIVE: największa w Polsce kolekcja filmów 4K

Firma LG Electronics stale rozwija polski rynek rozrywki w segmencie najwyższego standardu rozdzielczości Ultra High Definition. Wraz z najnowszą linią telewizorów LG SUPER UHD w Polsce pojawia się największa biblioteka filmów o rozdzielczości 4K.

0

Z myślą o klientach firmy LG została uruchomiona specjalna zakładka „Kino LG 4K”, w której można znaleźć wiele hitów kinowych o najwyższym standardzie rozdzielczości. Swą żywotność rozpoczęła również kategoria FunBox 4K, w której znajdują się filmy dokumentalne, przyrodnicze oraz animowane. W ofercie LG i FilmBox Live z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Propozycji jest naprawdę wiele, tak samo jak ich kategorii - komedie, filmy dla całej rodziny, dramaty, filmy akcji czy dokumenty. W swej kolekcji producent nie zapomniał o hitach kinowych nominowanych do Oscara, np. "21 gramów" czy "Wszystko gra". mn1Dostęp do kolekcji 80m filmów o rozdzielczości 4K w aplikacji FilmBox Live otrzyma każdy, kto jest szczęśliwym posiadaczem telewizora LG ULTRA HD 4K z funkcjami Smart TV z linii 2014 lub 2015. W zależności od zakupionego w promocji modeli telewizora, dostęp do specjalnej zakładki „Kina LG 4K" będzie darmowy przez okres roczny lub półroczny. W tym celu wymagana jest jedynie aktywacja kodu promocyjnego na dedykowanej stronie www.promocjalg.pl.

Firma LG Electronics kilka miesięcy temu rozpoczęła współpracę z FilmBox Live. Utworzona w ten sposób biblioteka filmów o najwyższym standardzie rozdzielczości 4K jest stale udoskonalana, a obecnie jest największą tego typu kolekcją filmów w Polsce.

Źródło: LG Electronics, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.